TOP novinka

Objednajte sa do našej pobočky online

Vážení klienti,
v súvislosti s ochorením COVID-19, ktoré zapríčiňuje koronavírus, platia aj naďalej na všetkých našich pobočkách sprísnené hygienické opatrenia a obmedzenie počtu klientov.
Vyhnite sa zbytočnému čakaniu a využite našu službu „Objednanie do pobočky VšZP online“ na vybraných klientskych miestach. Stačí si len vybrať miesto a čas stretnutia, ktoré bude rezervované pre Vašu návštevu.

18.11.2020 Čítať viac

Archív noviniekNovinky

VšZP pomáha seniorom aj v čase pandémie

Slovensko už niekoľko mesiacov bojuje s pandémiou nového koronavírusu. V týchto ťažkých časoch sú najviac ohrození a zasiahnutí nebezpečnou pandémiou naši seniori. Všeobecná zdravotná poisťovňa sa im preto aj v tejto mimoriadne náročnej situácií snaží neustále pomáhať a stala sa dôležitou súčasťou projektu Senior boxov, ktoré prináša Ošetrovateľské centrum a Slnečný dom v Humennom.

20.11.2020 Čítať viac

Zmeny v module eRecept – vypnutie protokolu TLS 1.1

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) oznamuje poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, že s účinnosťou od 01. 12. 2020 vypína protokol TLS 1.1.

13.11.2020 Čítať viac

Súťaž na predaj nehnuteľného majetku VšZP v Banskej Bystrici

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s., Panónska cesta 2, 851 04 Bratislava – mestská časť Petržalka, vyhlasuje OBCHODNÚ VEREJNÚ SÚŤAŽ podľa § 281 a nasl. Obchodného zákonníka na predaj nehnuteľného majetku, ktorého je výlučným vlastníkom. Predmetom predaja sú budova a pozemky na Hornej ulici č. 26 v Banskej Bystrici, LV 5349.

12.11.2020 Čítať viac

100 dní vo funkcii vedúcej odboru marketingu a komunikácie VšZP

V aktuálnom čísle odborného magazínu Strategie vyšiel rozhovor, v ktorom vyspovedali Dominiku Šulkovú, vedúcu marketingu a komunikácie vo VšZP. Redakcia mesačníka považuje zmeny, ktoré sú v rámci marketingu a komunikácie VšZP viditeľné, dokonca až prelomové, a preto sa rozhodli venovať nám pravidelnú rubriku 100 dní vo funkcii. Nielen o tvorbe našej kampane, svojich kolegoch, ale aj o inšpiráciách vo veľkých značkách povedala Dominika viac pre magazín Stratégie, ktorý sa venuje témam marketingu a komunikácie.

04.11.2020 Čítať viac

Prejsť do archívu správ

 

Kontaktné miesta

Buďte informovaní

preventivne.sk

preventivne.sk

Novinky z medicíny, poradňa, testy, zdravé recepty.

Prečítať
Infolinka 0850 003 003

Váš prehliadač je zastaralý.

Aktualizujte si svoj prehliadač na najnovšiu verziu. Vďaka tejto aktualizácii si budete môcť prehliadať web stránku Všeobecnej zdravotnej poisťovne, ako aj všetky ďalšie web stránky, podstatne komfortnejšie a bez problémov s ich správnym zobrazením.

Pre inštaláciu niektorého z moderných prehliadačov si vyberte z nasledovnej ponuky:

Pokračovať bez aktualizácie
© 2005-2017 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, a. s.