TOP novinka

Peňaženka zdravia prináša nové a ešte atraktívnejšie benefity pre poistencov

Všeobecná zdravotná poisťovňa prichádza s novými benefitmi v Peňaženke zdravia MAXI s bonusom až 800 eur ročne. Pružne reaguje na požiadavky svojich poistencov a produktovú ponuku od roku 2022 rozširuje o NOVINKY - laserovú operáciu očí, rozšírený benefitný balík pre ženy vo forme preplácania asistovanej reprodukcie, príspevok na lieky nielen pre rodičov a ich deti, ale aj viac výhod pre seniorov a diabetikov, či príspevok až 120 eur ročne na zuby a to aj jednorazovo, čím majú poistenci zjednodušený prístup k čerpaniu príspevku.

02.08.2021 Čítať viac

Archív noviniekNovinky

Pridajte sa k nám aj počas predĺžených stránkových hodín

V súvislosti s blížiacim sa termínom 30.9.2021, do ktorého je možné zmeniť zdravotnú poisťovňu, VšZP vychádza v ústrety všetkým, ktorí majú záujem túto možnosť využiť. Skúsenosti z minulých rokov totiž potvrdzujú, že veľká časť poistencov si možnosť podať prihlášku necháva na posledné dni pred uplynutím zákonom stanoveného termínu.

17.09.2021 Čítať viac

Až 85 % dospelých zanedbáva pravidelnú dentálnu hygienu. Ide pritom o najúčinnejší spôsob ako predísť zubnému kazu

Pravidelnou dentálnou hygienou sa môže pacient vyhnúť nepríjemnému a bolestivému sedeniu v kresle zubára. Odborne vyčistený chrup je menej náchylný na tvorbu zubného kazu a viaceré zubné ochorenia. Dáta Všeobecnej zdravotnej poisťovne, ktoré vychádzajú z vykázanej zdravotnej starostlivosti v stomatologických ambulanciách však ukazujú, že o takéto ošetrenie ústnej dutiny nie je veľký záujem.

13.09.2021 Čítať viac

PCR vyšetrenia budú vďaka VšZP v niektorých laboratóriách lacnejšie. Do konca tohto roka sa tak na verejných financiách ušetria viac ako 2 milióny eur.

Všeobecná zdravotná poisťovňa sa za účelom efektívneho vynakladania s verejnými zdrojmi dohodla s poskytovateľmi združenými v Asociácií laboratórií na úprave ceny za PCR vyšetrenie na prítomnosť ochorenia COVID-19 v organizme. Od 1.9.2021 sa tak znížila zo 42 EUR na 36 EUR.

09.09.2021 Čítať viac

VšZP skracuje čakacie doby na rehabilitáciu pre detských pacientov

Všeobecná zdravotná poisťovňa dlhodobo hľadá možnosti komplexnej rehabilitácie pre čo najväčší počet detských pacientov. V špecializovanej rehabilitačnej nemocnici v Dunajskej Lužnej, ktorá sa prednostne špecializuje na komplexnú rehabilitáciu v detskom veku, preto od 1. septembra 2021 zrušila limitné prostredie, čím zvýšila dostupnosť kvalitnej starostlivosti predovšetkým pre deti s detskou mozgovou obrnou a s inými postihnutiami, ale aj pre pacientov s postcovidovým syndrómom.

06.09.2021 Čítať viac

Prejsť do archívu správ

 

Kontaktné miesta

Buďte informovaní

preventivne.sk

preventivne.sk

Novinky z medicíny, poradňa, testy, zdravé recepty.

Prečítať
Infolinka 0850 003 003

Váš prehliadač je zastaralý.

Aktualizujte si svoj prehliadač na najnovšiu verziu. Vďaka tejto aktualizácii si budete môcť prehliadať web stránku Všeobecnej zdravotnej poisťovne, ako aj všetky ďalšie web stránky, podstatne komfortnejšie a bez problémov s ich správnym zobrazením.

Pre inštaláciu niektorého z moderných prehliadačov si vyberte z nasledovnej ponuky:

Pokračovať bez aktualizácie
© 2005-2017 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, a. s.