Logo - Všeobecná zdravotná poisťovňa Štvorcové logo - Všeobecná zdravotná poisťovňa

Prepoistiť sa

S nami budete mať zdravie vždy po ruke. Vyplňte prihlášku a všetko ostatné nechajte na nás.

Chcem sa prepoistiť

Odber noviniek

Novinky z oblasti zdravotného poistenia, informácie o zmenách zákonov, výhodách a zľavách pre poistencov, vyplňte, prosím, registračný formulár.

Liga za duševné zdravie

Liga za duševné zdravie už 20 rokov bojuje za to, aby sa moderná starostlivosť o duševné zdravie stala na Slovensku štandardom. Aj firmy vedia byť príkladom starostlivosti o duševné zdravie, ak vybudujú také pracovné prostredie, v ktorom je normálne rozprávať sa o duševnom zdraví a nezdraví. Spoločenská stigma a hanba hovoriť otvorene o duševných poruchách ale aj o pocitoch všeobecne, je základným dôvodom, prečo sú duševné poruchy spoločensky najdrahším typom ochorení. Vplyv duševného zdravia na kvalitu života je pritom zrejmý a týka sa každého človeka rovnako ako zdravie fyzické. Sme radi, že môžeme byť súčasťou klubu inovatívnych firiem, ktoré chcú prispieť nielen k lepším výkonom zamestnancov vo firme, ale prispieť k destigmatizácii v oblasti duševného zdravia aj pre komunity a spoločnosť.

Každý mesiac si môžete pozrieť naživo alebo následne zo záznamu online podujatie moderované Šarkanom na špecifické témy, ktorými žijete a predovšetkým súvisia s prácou. Okrem toho Vám budeme ponúkať aj ďalší obsah, ktorý Liga za duševné zdravie vytvára.

Liga_pokoj v duši