Preskočiť na obsah

Liga za duševné zdravie

Liga za duševné zdravie už 20 rokov bojuje za to, aby sa moderná starostlivosť o duševné zdravie stala na Slovensku štandardom. Aj firmy vedia byť príkladom starostlivosti o duševné zdravie, ak vybudujú také pracovné prostredie, v ktorom je normálne rozprávať sa o duševnom zdraví a nezdraví. Spoločenská stigma a hanba hovoriť otvorene o duševných poruchách ale aj o pocitoch všeobecne, je základným dôvodom, prečo sú duševné poruchy spoločensky najdrahším typom ochorení. Vplyv duševného zdravia na kvalitu života je pritom zrejmý a týka sa každého človeka rovnako ako zdravie fyzické. Sme radi, že môžeme byť súčasťou klubu inovatívnych firiem, ktoré chcú prispieť nielen k lepším výkonom zamestnancov vo firme, ale prispieť k destigmatizácii v oblasti duševného zdravia aj pre komunity a spoločnosť.

Každý mesiac si môžete pozrieť naživo alebo následne zo záznamu online podujatie moderované Šarkanom na špecifické témy, ktorými žijete a predovšetkým súvisia s prácou. Okrem toho Vám budeme ponúkať aj ďalší obsah, ktorý Liga za duševné zdravie vytvára.

Liga_pokoj v duši

Hore
Infolinka 0850 003 003

Váš prehliadač je zastaralý.

Aktualizujte si svoj prehliadač na najnovšiu verziu. Vďaka tejto aktualizácii si budete môcť prehliadať web stránku Všeobecnej zdravotnej poisťovne, ako aj všetky ďalšie web stránky, podstatne komfortnejšie a bez problémov s ich správnym zobrazením.

Pre inštaláciu niektorého z moderných prehliadačov si vyberte z nasledovnej ponuky:

Pokračovať bez aktualizácie
© 2005-2017 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, a. s.