Tlačové správy

Do ukončenia výberového konania bude viesť VšZP generálny riaditeľ Vladimír Turček

Minister zdravotníctva SR Marek Krajči vymenoval dňa 2. 4. 2020 na základe rozhodnutia jediného akcionára za nového predsedu Predstavenstva a generálneho riaditeľa Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s., (VšZP) doterajšieho podpredsedu predstavenstva Ing. Vladimíra Turčeka, PhD. Jeho mandát potrvá do oznámenia výsledku riadneho výberového konania, ktoré Ministerstvo zdravotníctva SR už vyhlásilo.

06.04.2020 Čítať viac

VšZP rozšírila sieť medicínsko-ošetrovateľských služieb pre nevyliečiteľne chorých v domácom prostredí

Nevyliečiteľne chorí poistenci Všeobecnej zdravotnej poisťovne (VšZP) z Bratislavy a okolia majú aj v súčasnej mimoriadne zložitej situácii zabezpečený prístup k špičkovým medicínsko-ošetrovateľským službám v domácom prostredí.

27.03.2020 Čítať viac

Poistenci VšZP „známkovali“ ústavné zdravotnícke zariadenia na Slovensku

Vyše 17-tisíc poistencov VšZP sa od júla 2019 do marca 2020 zapojilo do pravidelného prieskumu spokojnosti s ústavnou zdravotnou starostlivosťou v roku 2019.

27.03.2020 Čítať viac

VšZP bude promptne informovať o prijatých opatreniach na zmiernenie ekonomických dopadov

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) zaznamenáva v ostatných dňoch mnoho otázok platiteľov, ktorí čelia dôsledkom opatrení prijatých v súvislosti so zamedzením šírenia koronavírusu.

18.03.2020 Čítať viac

VšZP radí občanom prichádzajúcim zo zahraničia a sú v karanténe, ako sa zdravotne poistiť

Široký okruh otázok, s ktorými sa na VšZP obracajú občania, sa týka spôsobu vzniku verejného zdravotného poistenia po návrate z cudziny.

17.03.2020 Čítať viac

Poistenci VšZP sa v súvislosti s koronavírusom pýtajú najmä na kúpeľnú liečbu

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) v ostatných dňoch zaznamenala extrémny záujem verejnosti o informácie na svojich telefonických linkách.

16.03.2020 Čítať viac

VšZP sa dohodla s výrobcom Zolgensmy na spôsobe úhrady lieku

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) iniciovala rokovania s výrobcom lieku Zolgensma, aby našla spôsob úhrady lieku pre svoju poistenku so spinálnou svalovou atrofiou. „Chceme postupovať promptne a byť zodpovedne pripravení na možnosť úhrady lieku, keďže u malej Amélie čas zohráva dôležitú úlohu.

13.03.2020 Čítať viac

Pridanú hodnotu lieku treba podľa VšZP posudzovať aj cez nepriame náklady

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) je v súčasnosti istotou pre približne 59 % obyvateľov. Podiel pacientov so závažnými diagnózami, ktorým vytvára zázemie na zvládnutie ich ochorenia, je však oveľa vyšší.

12.03.2020 Čítať viac

VšZP posiela poistencom takmer 4,4 milióna eur

Poistenci Všeobecnej zdravotnej poisťovne (VšZP), ktorí v 4. štvrťroku prekročili tzv. limit spoluúčasti, v týchto dňoch dostávajú poštové poukazy, resp. by mali mať do konca tohto týždňa na svojich účtoch doplatky za lieky, zdravotnícke pomôcky a dietetické potraviny. Dostane ich 204 773 poistencov, ktorým VšZP posiela spolu takmer 4,4 milióna eur.

11.03.2020 Čítať viac

VšZP obmedzuje vybavovanie klientov na svojich kontaktných miestach

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. (VšZP) oznamuje, že v súvislosti s rizikom šírenia koronavírusu, od 11. 3. 2020 až do odvolania, obmedzuje režim vybavovania klientov na svojich kontaktných miestach. Chod pobočiek je naďalej zabezpečený a  všetky požiadavky klientov zamestnanci VšZP riadne vybavia.

10.03.2020 Čítať viac
Hore
Infolinka 0850 003 003

Váš prehliadač je zastaralý.

Aktualizujte si svoj prehliadač na najnovšiu verziu. Vďaka tejto aktualizácii si budete môcť prehliadať web stránku Všeobecnej zdravotnej poisťovne, ako aj všetky ďalšie web stránky, podstatne komfortnejšie a bez problémov s ich správnym zobrazením.

Pre inštaláciu niektorého z moderných prehliadačov si vyberte z nasledovnej ponuky:

Pokračovať bez aktualizácie
© 2005-2017 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, a. s.