Tlačové správy

O mentálne zdravie sa treba starať a netreba ho podceňovať

Je všeobecne známe, že duševné a fyzické zdravie spolu súvisia. Psychika ovplyvňuje aj to, ako sa cítime fyzicky. A samozrejme platí to aj naopak. Keď nie je v poriadku naša psychika, skôr či neskôr si to odnesie celý náš organizmus. Mentálne zdravie je nemenej dôležité, v žiadnom prípade ho netreba podceňovať a musíme sa o neho starať.

24.09.2020 Čítať viac

Poistenci VšZP budú môcť platiť poistné cez mobilnú aplikáciu

Uhradiť poistné bude možné jednoducho a bezpečne. Všeobecná zdravotná poisťovňa pripravuje pre svojich poistencov možnosť zaplatiť poistné aj v mobilnej aplikácii.

21.09.2020 Čítať viac

Všeobecná zdravotná poisťovňa získala Cenu sympatie

V ankete Smart Poisťovňa 2020 obsadila v kategórii Cena sympatie Všeobecná zdravotná poisťovňa 1. miesto. Rozhodlo o tom hlasovanie ľudí, podľa ktorého má VšZP najlepšiu aplikáciu a zároveň má najlepšie online funkcie.

18.09.2020 Čítať viac

VšZP pomôže rozlíšiť chrípku od COVID-u a plánuje efektívne opatrenia, aby nedošlo k zastaveniu plánovaných operácií

Ako každý rok, aj tento môžeme očakávať na jeseň chrípkovú epidémiu. No tá tohtoročná bude špecifická tým, že príde v období boja so stále pokračujúcou a silnejúcou epidémiou nového koronavírusu, ktorého príznaky sú prakticky zhodné s chrípkovými symptómami.

08.09.2020 Čítať viac

VšZP ako jediná prispeje deťom na strojček na zuby až 450 eur

Všeobecná zdravotná poisťovňa prináša pre svojich poistencov benefity, ktoré im vykompenzujú finančné výdavky za zdravotnú starostlivosť a prispeje aj na doplatky za čeľustno-ortopedickú liečbu fixným alebo snímateľným aparátom čiastočne hradené zdravotnou poisťovňou s doplatkom poistenca u detí do 18 rokov u zmluvného poskytovateľa až do výšky 450 eur.

28.08.2020 Čítať viac

Nový projekt VšZP zvýši komfort liečby pacientov s diabetom

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) považuje starostlivosť o poistencov s diagnózou diabetes mellitus za jednu zo svojich priorít. V rámci komplexnej starostlivosti o týchto poistencov prichádza s novinkou, ktorá zvýši komfort, bezpečnosť a dostupnosť ich liečby.

19.08.2020 Čítať viac

Spájame sily, aby sme priniesli najlepšie benefity pre našich poistencov

Prinášame unikátny program benefitov pre celú rodinu. Nový produkt s názvom Peňaženka zdravia bude dostupný tak pre verných, ako aj všetkých nových poistencov, ktorí požiadajú o zmenu poisťovne do 30. septembra 2020.

11.08.2020 Čítať viac

VšZP posilnila sieť pracovísk magnetickej rezonancie v Bratislave

Poistenci Všeobecnej zdravotnej poisťovne (VšZP) majú od júla 2020 možnosť využívať nové pracovisko magnetickej rezonancie (MR) v Ružinovskej poliklinike v Bratislave. Je vybavené najmodernejšími technológiami, ktoré garantujú vysokú úroveň zobrazovacej diagnostiky. V hlavnom meste ide už o 13. pracovisko magnetickej rezonancie, ktoré poskytuje zdravotnú starostlivosť nielen pacientom z Bratislavského kraja, ale aj iných častí Slovenska.

06.08.2020 Čítať viac

Pomôžme onkologickým pacientom, VšZP vyzýva na podporu Dňa narcisov

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) vyzýva svojich priaznivcov, partnerov, spolupracovníkov, zamestnancov i poistencov, aby od 31. 7. 2020 do 14. 8. 2020 podporili onkologických pacientov na Slovensku príspevkom do verejnej finančnej zbierky Ligy proti rakovine Deň narcisov.

30.07.2020 Čítať viac

VšZP prichádza s novinkou, ktorá pomôže odlíšiť chrípku od nového koronavírusu

Kým vedci nevyvinú účinnú vakcínu proti novému koronavírusu, hrozba jeho šírenia je naďalej aktuálna. Keďže nie je vylúčené, že ďalšia vlna pandémie môže prísť práve v čase chrípkovej sezóny, Všeobecná zdravotná poisťovňa chce byť na túto situáciu pripravená.

27.07.2020 Čítať viac
Hore
Infolinka 0850 003 003

Váš prehliadač je zastaralý.

Aktualizujte si svoj prehliadač na najnovšiu verziu. Vďaka tejto aktualizácii si budete môcť prehliadať web stránku Všeobecnej zdravotnej poisťovne, ako aj všetky ďalšie web stránky, podstatne komfortnejšie a bez problémov s ich správnym zobrazením.

Pre inštaláciu niektorého z moderných prehliadačov si vyberte z nasledovnej ponuky:

Pokračovať bez aktualizácie
© 2005-2017 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, a. s.