Potrebujete pomôcť?

Kontaktuje nás, radi vám pomôžeme.

Buďte informovaní

Vyhľadať najbližšiu pobočku
 

Novinky

VšZP aktualizuje údaje o SZČO podľa referenčného registra

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) oslovuje v týchto dňoch poistencov, u ktorých zistila nesúlad medzi údajmi v informačnom systéme VšZP a registri právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci.

13.11.2019 Čítať viac

Zmeny v module eRecept v operačnom systéme Windows XP

VšZP oznamuje poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, že s účinnosťou od 18. 12. 2019 vypína nebezpečné prelomené šifry.

12.11.2019 Čítať viac

Schvaľovanie anti VEGF liečby

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. (VšZP) oznamuje, že od 1.11.2019 sa na schválenie anti VEGF liečby liekmi s obsahom účinných látok (ranibizumab intravitreálne 10 mg/ml a aflibercept intravitreálne 40 mg/ml) používajú žiadosti uverejnené na : https://www.vszp.sk/poskytovatelia/zdravotna-starostlivost/tlaciva/lieky-dietetika.html.

06.11.2019 Čítať viac

Súťaž na predaj nehnuteľného majetku VšZP v Nitre

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s., Panónska cesta 2, 851 04 Bratislava – mestská časť Petržalka, vyhlasuje OBCHODNÚ VEREJNÚ SÚŤAŽ podľa § 281 a nasl. Obchodného zákonníka na predaj nehnuteľného majetku, ktorého je výlučným vlastníkom. Predmetom predaja sú budova, garáž a pozemky na Župnom námestí 11 v Nitre, LV 5864.

30.10.2019 Čítať viac

Súťaž na predaj nehnuteľného majetku VšZP v Banskej Bystrici

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s., Panónska cesta 2, 851 04 Bratislava – mestská časť Petržalka, vyhlasuje OBCHODNÚ VEREJNÚ SÚŤAŽ podľa § 281 a nasl. Obchodného zákonníka na predaj nehnuteľného majetku, ktorého je výlučným vlastníkom. Predmetom predaja sú budova a pozemky na Hornej ulici č. 26 v Banskej Bystrici, LV 5349.

30.10.2019 Čítať viac

VšZP počas celej očkovacej sezóny plne hradí všetky kategorizované vakcíny proti chrípke

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) bude aj po 31. októbri 2019 tak ako doteraz plne hradiť všetky vakcíny proti chrípke uvedené v Zozname kategorizovaných liekov. Spolu s vakcínou uhradí lekárovi aj výkon očkovania za všetkých poistencov, teda aj tých, ktorí nespĺňajú indikačné obmedzenia, ale o očkovanie prejavia záujem.

29.10.2019 Čítať viac

Z NEMOCNICE DO HOTELA - blahoželáme výherkyni súťaže!

Súťaž „Z nemocnice do hotela“ má svoju výherkyňu, čakajú ju bazény, sauna aj fitnes! Pobyt v luxusnom Wellness Hoteli Chopok **** si dopraje Zuzana Široká z Bratislavy.

28.10.2019 Čítať viac

Pri nekategorizovaných liekoch je pre VšZP rozhodujúca pridaná hodnota inovácie pre pacienta

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) schválila žiadosť o úhradu lieku Keytruda pre svoju vážne chorú poistenku.

25.10.2019 Čítať viac

O výsledku prepoisťovacej kampane rozhodli okolnosti, na ktoré VšZP nemala vplyv

Všeobecná zdravotná poisťovňa trvá na svojom stanovisku, že bude komentovať až oficiálne výsledky prepoisťovania po ich potvrdení Úradom pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. „Dovoľte mi, vlastne, poďakovať pánovi Druckerovi, že podporil VšZP tak ako mnohí iní nie,“ vyhlásila generálna riaditeľka VšZP Ľubica Hlinková na margo medializovaných informácií exministra zdravotníctva a bývalého generálneho riaditeľa VšZP týkajúcich sa prepoisťovacej kampane.

24.10.2019 Čítať viac

VšZP sa zaradila medzi najlepšie pripravené inštitúcie na elektronickú komunikáciu v EÚ

Slovensko je v súčasnosti jednou z 9 krajín Európskej únie (EÚ), ktoré sú schopné vymieňať si elektronicky údaje o migrujúcich osobách.

18.10.2019 Čítať viac

 

Archív noviniek

Hore
Infolinka 0850 003 003

Váš prehliadač je zastaralý.

Aktualizujte si svoj prehliadač na najnovšiu verziu. Vďaka tejto aktualizácii si budete môcť prehliadať web stránku Všeobecnej zdravotnej poisťovne, ako aj všetky ďalšie web stránky, podstatne komfortnejšie a bez problémov s ich správnym zobrazením.

Pre inštaláciu niektorého z moderných prehliadačov si vyberte z nasledovnej ponuky:

Pokračovať bez aktualizácie
© 2005-2017 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, a. s.