Potrebujete pomôcť?

Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.

Buďte informovaní

Vyhľadať najbližšiu pobočku
 

Novinky

VšZP posilnila sieť pracovísk magnetickej rezonancie v Bratislave

Poistenci Všeobecnej zdravotnej poisťovne (VšZP) majú od júla 2020 možnosť využívať nové pracovisko magnetickej rezonancie (MR) v Ružinovskej poliklinike v Bratislave. Je vybavené najmodernejšími technológiami, ktoré garantujú vysokú úroveň zobrazovacej diagnostiky. V hlavnom meste ide už o 13. pracovisko magnetickej rezonancie, ktoré poskytuje zdravotnú starostlivosť nielen pacientom z Bratislavského kraja, ale aj iných častí Slovenska.

06.08.2020 Čítať viac

Pomôžme onkologickým pacientom, VšZP vyzýva na podporu Dňa narcisov

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) vyzýva svojich priaznivcov, partnerov, spolupracovníkov, zamestnancov i poistencov, aby od 31. 7. 2020 do 14. 8. 2020 podporili onkologických pacientov na Slovensku príspevkom do verejnej finančnej zbierky Ligy proti rakovine Deň narcisov.

29.07.2020 Čítať viac

Verejný prísľub VšZP poskytovateľom všeobecnej a špecializovanej ambulantnej starostlivosti

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) v súvislosti s pandémiou ochorenia Covid-19 aktualizuje s účinnosťou od 1.7.2020 poskytovateľom všeobecnej a špecializovanej ambulantnej starostlivosti verejný prísľub, ktorý nahrádza ostatný verejný prísľub.

29.07.2020 Čítať viac

VšZP prichádza s novinkou, ktorá pomôže odlíšiť chrípku od nového koronavírusu

Kým vedci nevyvinú účinnú vakcínu proti novému koronavírusu, hrozba jeho šírenia je naďalej aktuálna. Keďže nie je vylúčené, že ďalšia vlna pandémie môže prísť práve v čase chrípkovej sezóny, Všeobecná zdravotná poisťovňa chce byť na túto situáciu pripravená.

27.07.2020 Čítať viac

Klienti VšZP v Bratislave majú k dispozícii nové kontaktné miesto

Všeobecná zdravotná poisťovňa sprístupnila klientom v Bratislave nové kontaktné miesto, ktoré nahradilo nedávno zrušenú expozitúru v Ružovej doline.

27.07.2020 Čítať viac

Pobočka v Čadci je od 21. júla 2020 opäť v riadnej prevádzke

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) informuje, že od 21. 7. 2020 je opäť v riadnej prevádzke pobočka v Čadci.

21.07.2020 Čítať viac

Aktualizácia informácie o zmene v module eRecept – vypnutie protokolu TLS 1.0

Na základe žiadosti dodávateľov informačných systémov pre lekárne, ambulancie a nemocnice sa VšZP rozhodla zmeniť termín vypnutia TLS 1.0 k dátumu 21.8.2020 Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) oznamuje poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, že s účinnosťou od 21. 8. 2020 vypína protokol TLS 1.0.

14.07.2020 Čítať viac

Za starostlivosť o zdravie v mobile vyhrajte e-bike

Mobilná aplikácia VšZP je ešte lepšia ako doteraz. Jej najnovšia verzia prináša jednoduchší a rýchlejší prístup k elektronickým službám, pomocou ktorých vybavíte množstvo vecí z pohodlia domova. Prečo ju nevyskúšať? Zapojíme vás do súťaže, v ktorej môžete vyhrať e-bike, aby sa cesta za zdravím stala každodennou súčasťou vášho života.

09.07.2020 Čítať viac

Pobočka v Čadci začne od 1. júla 2020 opäť fungovať v obmedzenom režime

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) informuje, že až do odvolania obmedzuje prevádzku vo svojej pobočke v Čadci. Z dôvodu zhoršenia epidemiologickej situácie v tejto časti Slovenska sa na odporúčanie okresného krízového štábu skracujú stránkové hodiny.

01.07.2020 Čítať viac

Pri nastavovaní inovatívnej onkologickej liečby na mieru pomôže poistencom VšZP špičková diagnostika

Najväčšia zdravotná poisťovňa sa dohodla so špičkovým pracoviskom na Slovensku, Martinským bioptickým centrom, s. r. o., na spolupráci, z ktorej budú profitovať onkologickí pacienti poistení vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni.

01.07.2020 Čítať viac

 

Archív noviniek

Hore
Infolinka 0850 003 003

Váš prehliadač je zastaralý.

Aktualizujte si svoj prehliadač na najnovšiu verziu. Vďaka tejto aktualizácii si budete môcť prehliadať web stránku Všeobecnej zdravotnej poisťovne, ako aj všetky ďalšie web stránky, podstatne komfortnejšie a bez problémov s ich správnym zobrazením.

Pre inštaláciu niektorého z moderných prehliadačov si vyberte z nasledovnej ponuky:

Pokračovať bez aktualizácie
© 2005-2017 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, a. s.