Potrebujete pomôcť?

Kontaktuje nás, radi Vám pomôžeme.

Vyhľadať najbližšiu pobočku

Novinky

VšZP ruší od júla limity pre špecialistov, zaplatí im všetko, čo vykážu

Zmeny prinesú kratšie čakacie doby a viac vyšetrených pacientov. VšZP tiež pripravila množstvo nových benefitov pre poistencov, priemerná rodina na nich môže ušetriť až 1 400 eur ročne

04.07.2018 Čítať viac

Vznikol nový portál www.preventivne.sk, je tvorený výlučne v spolupráci s odborníkmi

S posolstvom „Ži pozitívne, mysli preventívne“ spustila najväčšia zdravotná poisťovňa verejnoprospešný portál zameraný na prevenciu a zdravý životný štýl

02.07.2018 Čítať viac

Zmena vo vydávaní preukazov poistenca pre držiteľov občianskeho preukazu s čipom

U lekára alebo v lekárni sa budú preukazovať občianskym preukazom alebo európskym preukazom. Zmena sa týka len nových preukazov, staré ďalej platia.

29.06.2018 Čítať viac

EPZP je istota, ktorú potrebuje každý dovolenkár

Cestovať do zahraničia bez poistenia je hazard, ktorý sa nemusí oplatiť. Radšej to ani neskúšajte, pretože nie všetky problémy sa dajú predvídať a do nepríjemnej situácie by ste sa ľahko mohli dostať aj bez vlastného pričinenia. Pri balení kufrov na dovolenku rozhodne nezabudnite na Európsky preukaz zdravotného poistenia.

27.06.2018 Čítať viac

VšZP končí ozdravný plán, za prvé štyri mesiace tohto roka je v zisku 57 miliónov eur

Základné imanie poisťovne je na úrovni 25 miliónov eur, čím vysoko prekračuje zákonnú hranicu 16,6 milióna eur

22.06.2018 Čítať viac

Za preventívnu prehliadku dovolenka

Preventívne prehliadky pomáhajú odhaľovať riziká závažných ochorení, ktoré často prichádzajú potichu a bez príznakov. Čo ak aj vy potrebujete pomoc a vôbec o tom neviete? Neodkladajte rozhodnutia, od ktorých závisí dĺžka a kvalita vášho života.

19.06.2018 Čítať viac

VšZP pozýva poistencov na festival zdravého životného štýlu FITFEST

Zmeňte svoj život k lepšiemu už tento víkend na bratislavskej Železnej studničke

15.06.2018 Čítať viac

VšZP vráti na doplatkoch vyše 3,5 milióna eur

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) začala posielať klientom doplatky za lieky, zdravotnícke pomôcky a dietetické potraviny. Nárok na ne za 1. štvrťrok 2018 vznikol 177 815 poistencom, ktorí za obdobie január až marec prekročili ochranný limit spoluúčasti. VšZP im vyplatí spolu vyše 3,53 milióna eur, čo je o takmer 1,5 milióna eur viac ako to bolo za posledný štvrťrok 2017.

14.06.2018 Čítať viac

VšZP začala posielať výsledky ročného zúčtovania za rok 2017

VšZP začala posielať poistencom/platiteľom výsledky ročného zúčtovania zdravotného poistenia za rok 2017 (RZ). RZ podľa zákona vykoná VšZP takmer 716-tisíc poistencom. Prvých 25-tisíc výsledkov dostanú fyzické osoby. VšZP ich prioritne zasiela prostredníctvom Ústredného portálu verejnej správy do elektronických schránok aktivovaných na doručovanie.

14.06.2018 Čítať viac

S výživovo-pohybovým kompasom od VšZP na ceste za zdravím nezablúdite

Valia sa na vás povinnosti zo všetkých strán a pri tempe, ktoré ste nasadili, nemáte šancu ani sa v pokoji najesť? Hlad zaháňate hocičím a najlepšie v prestávke medzi stretnutiami? Stop. Tadiaľto cesta nevedie. Zmeňte smer pomocou výživovo-pohybového kompasu, ktorý pre vás pripravila Všeobecná zdravotná poisťovňa v spolupráci s Úradom verejného zdravotníctva SR.

12.06.2018 Čítať viac

 

Archív noviniek

Hore
Infolinka 0850 003 003

Váš prehliadač je zastaralý.

Aktualizujte si svoj prehliadač na najnovšiu verziu. Vďaka tejto aktualizácii si budete môcť prehliadať web stránku Všeobecnej zdravotnej poisťovne, ako aj všetky ďalšie web stránky, podstatne komfortnejšie a bez problémov s ich správnym zobrazením.

Pre inštaláciu niektorého z moderných prehliadačov si vyberte z nasledovnej ponuky:

Pokračovať bez aktualizácie
© 2005-2017 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, a. s.