Potrebujete pomôcť?

Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.

Buďte informovaní

Vyhľadať najbližšiu pobočku
 

Novinky

Biopsiu je možné absolvovať priamo v urologickej ambulancii, viac ako 300 poistencov VšZP už bolo takto vyšetrených

Rakovina prostaty naďalej patrí k najčastejším onkologickým ochoreniam u mužov a v súčasnosti sa na túto diagnózu lieči až 15 055 poistencov Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Je však reálny predpoklad, že počet pacientov je omnoho vyšší.

28.07.2021 Čítať viac

Pobočky VšZP Brezno a Dolný Kubín sa sťahujú

Vážení klienti,
dovoľujeme si vám oznámiť, že od 01.08.2021 sa zmení sídlo pobočky VšZP Brezno a od 16.8.2021 sa zmení sídlo pobočky v Dolnom Kubíne.

26.07.2021 Čítať viac

Nadmerná konzumácia alkoholu je dlhodobou epidémiou. Ženy v pití dobiehajú mužov.

Zo závislosti od alkoholu sa lieči viac ako 30-tisíc poistencov Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Ide o najrozšírenejšiu formu závislosti nielen na Slovensku, ale aj v celosvetovom meradle. Presné počty ľudí, ktorí nemajú pitie pod kontrolou však nie sú známe, keďže mnohí si tento problém nepripúšťajú a nevyhľadajú odbornú pomoc.

22.07.2021 Čítať viac

Digitálny COVID preukaz EÚ si v mobilnej aplikácii VšZP nájdu už aj užívatelia operačného systému iOS

Všeobecná zdravotná poisťovňa priniesla digitálny COVID preukaz EÚ ako prvá na Slovensku. Užívatelia zariadení Android si ho vo svojej mobilnej aplikácii nachádzajú od 26. júna. Od včera je dostupný už aj v operačnom systéme iOS. Za prvé tri týždne od zavedenia tejto novinky si poistenci  VšZP stiahli v aplikácii celkovo vyše 300-tisíc COVID preukazov EÚ.

16.07.2021 Čítať viac

Všeobecná zdravotná poisťovňa zavádza biodynamický podpis

VšZP pokračuje v zlepšovaní proklientskeho servisu a do praxe zavádza biodynamický podpis, ktorý poistencom umožňuje podať prihlášku online bez nutnosti navštíviť pobočku alebo zabezpečovať jej podpis cez kuriéra. Ide o nástroj, ktorý zvyšuje komfort klientov, uľahčuje a urýchľuje ich komunikáciu s poisťovňou a je ďalším krokom v snahe stať sa paperless spoločnosťou.

07.07.2021 Čítať viac

PCR test pre deti pred letným pobytovým táborom hradí VšZP dvakrát mesačne

Podmienkou nástupu detí do letného tábora je tento rok aj negatívny PCR test. Rodičia ich budú môcť na otestovanie prihlásiť štandardnou formou cez oficiálnu stránku www.korona.gov.sk. Nárok na dva bezplatné testy za mesiac plne hradené Všeobecnou zdravotnou poisťovňou sa podľa platnej legislatívy týka detí od desať rokov.

06.07.2021 Čítať viac

Aktualizácia Verejného prísľubu VšZP poskytovateľom zdravotnej starostlivosti

Aktualizácia verejného prísľubu k 1.7.2021 spočíva v stanovení podmienok úhrady očkovania proti COVID-19 v ambulanciách všeobecných lekárov pre deti a dorast, všeobecných lekárov pre dospelých a špecializovanej ambulantnej starostlivosti, ktoré sú uvedené v bode 4 verejného prísľubu.

01.07.2021 Čítať viac

Peňaženka zdravia MINI pre poistencov VšZP rozširuje zubný benefit

Všeobecná zdravotná poisťovňa od 1. júla rozširuje v Peňaženke zdravia MINI  najobľúbenejší benefit svojich poistencov, príspevok na zuby, o stomatologické výkony a výkony čeľustnej ortopédie pre deti.

30.06.2021 Čítať viac

VšZP opäť pozýva svoje poistenky na skríningové vyšetrenie krčka maternice, ktoré môže zabrániť až deviatim z desiatich prípadov rakoviny

Na Slovensku každý deň ochorejú na rakovinu krčka maternice dve ženy, pričom až každý tretí prípad sa z dôvodu neskorej diagnostiky tohto ochorenia končí smrťou. Pravidelným skríningom sa pritom môže zabrániť až deviatim z desiatich prípadov tohto ochorenia.

29.06.2021 Čítať viac

Získajte digitálny COVID preukaz EÚ

A cestujte v rámci európskej únie bez starostí

25.06.2021 Čítať viac

 

Archív noviniek

Hore
Infolinka 0850 003 003

Váš prehliadač je zastaralý.

Aktualizujte si svoj prehliadač na najnovšiu verziu. Vďaka tejto aktualizácii si budete môcť prehliadať web stránku Všeobecnej zdravotnej poisťovne, ako aj všetky ďalšie web stránky, podstatne komfortnejšie a bez problémov s ich správnym zobrazením.

Pre inštaláciu niektorého z moderných prehliadačov si vyberte z nasledovnej ponuky:

Pokračovať bez aktualizácie
© 2005-2017 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, a. s.