Potrebujete pomôcť?

Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.

Buďte informovaní

Vyhľadať najbližšiu pobočku
 

Novinky

VšZP obmedzuje vybavovanie klientov na kontaktných miestach v ohrozených okresoch

Vážení klienti, oznamujeme vám, že v súvislosti so zhoršenou epidemiologickou situáciou zatvárame od 26.10.2020 až do odvolania naše kontaktné miesta v ohrozených okresoch. Pri vstupoch do zatvorených kontaktných miest sme pre vás umiestnili viditeľne označené schránky, do ktorých môžete vložiť doklady na odovzdanie alebo vybavenie.

29.10.2020 Čítať viac

„Tanier diabetika“ prináša moderné stravovacie schémy a zvyšuje kvalitu života

Všeobecná zdravotná poisťovňa prichádza s ďalšou novinkou, ktorá zvýši komfort a kvalitu liečby diabetikov. Po nedávnom zazmluvnení 22 ambulancií, v ktorých získajú lepšiu geografickú dostupnosť k jednému z najmodernejších spôsobov liečby cukrovky – k využívaniu inzulínovej pumpy, ponúka diabetikom ďalšiu konkrétnu podporu.

27.10.2020 Čítať viac

VšZP odhalila psychiatra, ktorý údajne ordinoval takmer 24 hodín denne

V rámci kontroly odhalili revízni lekári Všeobecnej zdravotnej poisťovne u lekára podvody veľkého rozsahu a to za viac ako 110 000 eur. Podvodné konanie bolo zistené u psychiatra v Nitrianskom kraji, ktorý údajne ordinoval takmer 24 hodín denne.

22.10.2020 Čítať viac

Technický problém s prihlasovaním do ePobočky bol odstránený

V prípade, že chyba aj po opakovaní prihlásenia pretrváva, kontaktujte technickú podporu na tel. čísle 0911 659 159.  Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

22.10.2020 Čítať viac

K špecialistom už netreba výmenný lístok, no treba sa vopred objednať

V súvislosti s výrazným zhoršením epidemiologickej situácie na Slovensku spojenej s pandémiou nového koronavírusu už nemusia mať poistenci Všeobecnej zdravotnej poisťovne výmenný lístok pri návšteve ambulantných špecialistov.

20.10.2020 Čítať viac

Prevencia zachraňuje životy– Všeobecná zdravotná poisťovňa ponúka najširšie preventívne prehliadky

Veľa sa o nej hovorí a píše, takmer každý o nej teoreticky vie, no málokto na ňu chodí. O čom je reč? O pravidelnej preventívnej prehliadke, ktorá môže zachrániť život.

14.10.2020 Čítať viac

Oznam

Vážení klienti, v súvislosti so šírením ochorenia COVID-19, ktoré spôsobuje koronavírus platia na všetkých našich pobočkách aj naďalej sprísnené hygienické opatrenia.

12.10.2020 Čítať viac

Predpis liekov – usmernenie pre lekárov a farmaceutov

Na základe súhlasných stanovísk MZ SR, ŠÚKL, SLEK, jednotlivých VÚC a zdravotných poisťovní vás informujeme o alternatívnom postupe predpisu liekov na lekársky predpis so šikmým modrým pruhom v čase mimoriadnej situácie súvisiacej s epidémiou COVID-19, keď je potrebné minimalizovať trasovanie ťažko chorých pacientov.

06.10.2020 Čítať viac

Aktualizácia Verejného prísľubu VšZP poskytovateľom všeobecnej a špecializovanej ambulantnej starostlivosti

Všeobecná zdravotná poisťovňa v súvislosti s pandémiou ochorenia Covid-19 vydáva s účinnosťou od 1.10.2020 poskytovateľom všeobecnej a špecializovanej ambulantnej starostlivosti aktualizovaný verejný prísľub, ktorý nahrádza ostatný verejný prísľub.

30.09.2020 Čítať viac

Hlavnou odborníčkou pre revízne lekárstvo sa stala Darina Haščíková zo Všeobecnej zdravotnej poisťovne

Na základe návrhu Slovenskej spoločnosti revízneho lekárstva bola ministrom zdravotníctva SR Marekom Krajčím bola za hlavného odborníka pre oblasť revízneho lekárstva rezortu zdravotníctva vymenovaná Darina Haščíková.

29.09.2020 Čítať viac

 

Archív noviniek

Hore
Infolinka 0850 003 003

Váš prehliadač je zastaralý.

Aktualizujte si svoj prehliadač na najnovšiu verziu. Vďaka tejto aktualizácii si budete môcť prehliadať web stránku Všeobecnej zdravotnej poisťovne, ako aj všetky ďalšie web stránky, podstatne komfortnejšie a bez problémov s ich správnym zobrazením.

Pre inštaláciu niektorého z moderných prehliadačov si vyberte z nasledovnej ponuky:

Pokračovať bez aktualizácie
© 2005-2017 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, a. s.