Adresa vszp

[Zobrazuje sa optimalizovaná verzia stránky pre slabo vidiacich alebo špecializované či staršie prehliadače.] Prejsť na grafickú verziu...


Začiatok stránky, titulka:

Novinky


Pokračuj v čítaní alebo preskoč na menu. Ďalšie možnosti: Začiatok stránky; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.


Pokračovanie obsahu:

VšZP spolu s Ministerstvom zdravotníctva SR tvorí a mení liekovú politiku na Slovensku

Všeobecná zdravotná poisťovňa iniciovala stretnutie so zástupcami ústavných zdravotníckych zariadení s cieľom oboznámiť ich so súčasnou situáciou vo využívaní biologicky podobných liekov (biosimilárov) a predstaviť svoj zámer v ich využívaní, ktorý kopíruje trendy vo vyspelých ekonomikách.

27.11.2019 Čítať viac

Zmeny v module eRecept v operačnom systéme Windows XP

VšZP oznamuje poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, že s účinnosťou od 18. 12. 2019 vypína nebezpečné prelomené šifry.

27.11.2019 Čítať viac

Nový spôsob dokladovania plnenia odvodovej povinnosti bude aj vďaka VšZP efektívnejší

Hranice bezpapierového sveta sa opäť posúvajú. Od 1. decembra 2019 už poistenci a platitelia poistného nemusia žiadať zdravotnú poisťovňu o vydanie potvrdenia o plnení odvodovej povinnosti.

26.11.2019 Čítať viac

VšZP sa bude naďalej uchádzať o priazeň poistencov kvalitnými službami

Všeobecná zdravotná poisťovňa zostane aj po 1. januári 2020 lídrom v zdravotnom poistení. Svojim poistencom garantuje bezpečnú a dostupnú zdravotnú starostlivosť pri zodpovednom hospodárení so zverenými prostriedkami. VšZP ďakuje za vernosť a priazeň všetkým, ktorí sa rozhodli zostať.

22.11.2019 Čítať viac

VšZP aktualizuje údaje o SZČO podľa referenčného registra

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) oslovuje v týchto dňoch poistencov, u ktorých zistila nesúlad medzi údajmi v informačnom systéme VšZP a registri právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci.

13.11.2019 Čítať viac

Schvaľovanie anti VEGF liečby

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. (VšZP) oznamuje, že od 1.11.2019 sa na schválenie anti VEGF liečby liekmi s obsahom účinných látok (ranibizumab intravitreálne 10 mg/ml a aflibercept intravitreálne 40 mg/ml) používajú žiadosti uverejnené na : https://www.vszp.sk/poskytovatelia/zdravotna-starostlivost/tlaciva/lieky-dietetika.html.

06.11.2019 Čítať viac

Súťaž na predaj nehnuteľného majetku VšZP v Nitre

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s., Panónska cesta 2, 851 04 Bratislava – mestská časť Petržalka, vyhlasuje OBCHODNÚ VEREJNÚ SÚŤAŽ podľa § 281 a nasl. Obchodného zákonníka na predaj nehnuteľného majetku, ktorého je výlučným vlastníkom. Predmetom predaja sú budova, garáž a pozemky na Župnom námestí 11 v Nitre, LV 5864.

30.10.2019 Čítať viac

Súťaž na predaj nehnuteľného majetku VšZP v Banskej Bystrici

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s., Panónska cesta 2, 851 04 Bratislava – mestská časť Petržalka, vyhlasuje OBCHODNÚ VEREJNÚ SÚŤAŽ podľa § 281 a nasl. Obchodného zákonníka na predaj nehnuteľného majetku, ktorého je výlučným vlastníkom. Predmetom predaja sú budova a pozemky na Hornej ulici č. 26 v Banskej Bystrici, LV 5349.

30.10.2019 Čítať viac

VšZP počas celej očkovacej sezóny plne hradí všetky kategorizované vakcíny proti chrípke

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) bude aj po 31. októbri 2019 tak ako doteraz plne hradiť všetky vakcíny proti chrípke uvedené v Zozname kategorizovaných liekov. Spolu s vakcínou uhradí lekárovi aj výkon očkovania za všetkých poistencov, teda aj tých, ktorí nespĺňajú indikačné obmedzenia, ale o očkovanie prejavia záujem.

29.10.2019 Čítať viac

Z NEMOCNICE DO HOTELA - blahoželáme výherkyni súťaže!

Súťaž „Z nemocnice do hotela“ má svoju výherkyňu, čakajú ju bazény, sauna aj fitnes! Pobyt v luxusnom Wellness Hoteli Chopok **** si dopraje Zuzana Široká z Bratislavy.

28.10.2019 Čítať viac

 

 

MENU:

Nachádzate sa tu: Úvod Novinky

Zobraziť najnovšie


Pokračuj v čítaní alebo preskoč na menu. Ďalšie možnosti: Začiatok stránky; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.


PÄTIČKA:

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. OK

 

Koniec stránky.