Adresa vszp

[Zobrazuje sa optimalizovaná verzia stránky pre slabo vidiacich alebo špecializované či staršie prehliadače.] Prejsť na grafickú verziu...


Začiatok stránky, titulka:

Novinky


Pokračuj v čítaní alebo preskoč na menu. Ďalšie možnosti: Začiatok stránky; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.


Pokračovanie obsahu:

Na hypertenziu sa lieči tretina poistencov VšZP. Nie je to len choroba starých, čoraz viac sa vyskytuje aj u ľudí v produktívnom veku

Na vysoký krvný tlak sa minulý rok liečilo viac ako 907-tisíc poistencov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, čo je približne tretina z celkového počtu. Z toho bolo až 36,9 % žien a 30,9 % mužov. Ich liečba vlani stála až 446 155 151 eur.

18.05.2021 Čítať viac

VšZP prináša benefity aj pre jednotlivcov - novú Peňaženku zdravia MINI

Všeobecná zdravotná poisťovňa pružne reaguje na požiadavky poistencov a oddnes prichádza s novým variantom Peňaženky zdravia - Peňaženkou zdravia MINI, ktorá je určená pre jednotlivcov. Umožňuje získať až 100 eur na starostlivosť o svoje zdravie a po 100 eur na zdravie pre svoje deti. Benefitný systém VšZP je určený pre každého a jeho výhody môžu využívať už aj tí, ktorí nemali vytvorenú skupinu v Peňaženke zdravia.

17.05.2021 Čítať viac

Celiatici môžu získať 200 eur na dietetické potraviny

16. mája si pripomíname Medzinárodný deň celiakie. Ide o autoimunitné ochorenie, ktoré postihuje hlavne tenké črevo. Trpí ním stále viac ľudí, častejšie ženy, ale svoju diagnózu pozná asi len 5 % z nich.

14.05.2021 Čítať viac

Prevencia, včasná diagnostika a silná psychika zvyšujú šance na prežitie

Počet preventívnych prehliadok dospelých poistencov u všeobecných lekárov podľa štatistík v minulom roku poklesol. Prevencia pritom zachytí až 10 % onkologických ochorení vo včasnom štádiu, ktoré si síce vyžadujú liečbu, ale po jej absolvovaní sa pacient vráti do plnohodnotného života.

13.05.2021 Čítať viac

VšZP zazmluvnila pre postcovidových pacientov zariadenia na celom Slovensku. Liečbu podstúpili už desiatky z nich.

Viac ako rok bojujeme s pandémiou COVID-19. Druhá vlna udrela mimoriadnou silou a naše nemocnice boli plné ľudí s ťažkými stavmi. Náklady na hospitalizovaných pacientov s koronavírusom sa pohybovali od 2 276 eur vyššie.

12.05.2021 Čítať viac

VšZP po reštarte pokračuje v ozdravovaní a modernizácii

Najvyšší nárast poistencov za posledné štyri roky, modernizácia a digitalizácia poisťovne, ktorá zvyšuje komfort a ochranu zdravia klientov VšZP, naštartovanie procesov smerujúcich k efektívnemu hospodáreniu s verejnými zdrojmi a v prvom rade zabezpečenie zdravotnej starostlivosti naprieč celým Slovenskom – to je iba zlomok z toho, čo sa podarilo novému vedeniu Všeobecnej zdravotnej poisťovne za prvý rok od nástupu do funkcie.

06.05.2021 Čítať viac

Aktualizácia Verejného prísľubu VšZP poskytovateľom zdravotnej starostlivosti

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. v súvislosti s pandémiou ochorenia Covid-19 vydáva poskytovateľom zdravotnej starostlivosti aktualizovaný verejný prísľub, ktorý nahrádza ostatný verejný prísľub.

30.04.2021 Čítať viac

Objednávanie chronicky chorých pacientov na očkovanie

Ministerstvo zdravotníctva v spolupráci so zdravotnými poisťovňami zjednodušilo objednávanie chronicky chorých pacientov na očkovanie proti COVID-19. Nový systém začne fungovať od 1. mája.

30.04.2021 Čítať viac

Intenzita pracovného stresu učiteľov sa počas pandémie zvýšila

Protipandemické opatrenia poznačili životy nás všetkých a neobišli ani učiteľov. V rámci informačného projektu Dobrá správa pre telo a dušu sme sa preto pozreli na dopady korony aj na duševnú kondíciu učiteľov, detí a rodičov.

29.04.2021 Čítať viac

VšZP a nemocnica F.D. Roosvelta budú spolupracovať na zrýchlení diagnostiky a liečby pacientov

Efektívna, rýchla diagnostika a viac voľných lôžok pre pacientov s vážnymi diagnózami - to je hlavný cieľ pilotného projektu Všeobecnej zdravotnej poisťovne a Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosvelta v Banskej Bystrici, ktorý sa bude realizovať na základe dnes podpísanej dohody o vzájomnej spolupráci.

28.04.2021 Čítať viac

 

 

MENU:

Nachádzate sa tu: Úvod Novinky

Zobraziť najnovšie


Pokračuj v čítaní alebo preskoč na menu. Ďalšie možnosti: Začiatok stránky; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.


PÄTIČKA:

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. OK

 

Koniec stránky.