Adresa vszp

[Zobrazuje sa optimalizovaná verzia stránky pre slabo vidiacich alebo špecializované či staršie prehliadače.] Prejsť na grafickú verziu...


Začiatok stránky, titulka:

Novinky


Pokračuj v čítaní alebo preskoč na menu. Ďalšie možnosti: Začiatok stránky; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.


Pokračovanie obsahu:

Zmeny v module eRecept – vypnutie protokolu TLS 1.0

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) oznamuje poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, že s účinnosťou od 2. 10. 2020 vypína protokol TLS 1.0.

10.09.2020 Čítať viac

VšZP pomôže rozlíšiť chrípku od COVID-u a plánuje efektívne opatrenia, aby nedošlo k zastaveniu plánovaných operácií

Ako každý rok, aj tento môžeme očakávať na jeseň chrípkovú epidémiu. No tá tohtoročná bude špecifická tým, že príde v období boja so stále pokračujúcou a silnejúcou epidémiou nového koronavírusu, ktorého príznaky sú prakticky zhodné s chrípkovými symptómami.

08.09.2020 Čítať viac

Zverejňujeme 1000 výhercov súťaže „Opaľujte sa bez obáv s VšZP a vyhrajte krémy Daylong“

Gratulujeme všetkým výhercom, odpovedali ste správne na naše súťažné otázky o Peňaženke zdravia a získavate opaľovací krém Daylong.

08.09.2020 Čítať viac

Nový elektrobicykel od VšZP má svojho majiteľa!

Výherca letnej súťaže s VšZP si onedlho preberie 1 500 € poukážku na nákup elektrobicykla podľa svojich predstáv.

04.09.2020 Čítať viac

Zverejňujeme zoznam lekární, kde si môžete aktivovať mobilnú aplikáciu

Vyhľadajte si najbližšiu lekáreň, kde si môžete aktivovať mobilnú aplikáciu VšZP a mať tak prehľad o svojom zdraví.
Okrem zmluvných lekární VšZP si môžete aktivovať mobilnú aplikáciu aj v ktorejkoľvek našej pobočke a využívať tak naplno benefity, ktoré Vám ponúka.

02.09.2020 Čítať viac

VšZP ako jediná prispeje deťom na strojček na zuby až 450 eur

Všeobecná zdravotná poisťovňa prináša pre svojich poistencov benefity, ktoré im vykompenzujú finančné výdavky za zdravotnú starostlivosť a prispeje aj na doplatky za čeľustno-ortopedickú liečbu fixným alebo snímateľným aparátom čiastočne hradené zdravotnou poisťovňou s doplatkom poistenca u detí do 18 rokov u zmluvného poskytovateľa až do výšky 450 eur.

28.08.2020 Čítať viac

Opaľujte sa bez obáv s VšZP a vyhrajte krémy Daylong

Posledné slnečné dni by ste si mali užiť naplno a bez obáv. Na opaľovanie vám už tento rok veľa času nezostáva, rovnako ako na zmenu poisťovne.  Správne odpovedzte na 3 jednoduché otázky o našom novom produkte pre nových aj verných poistencov a vyhrajte jeden z 1 000 opaľovacích krémov značky Daylong.

26.08.2020 Čítať viac

Richard Strapko: O našich poistencov bojujeme férovo

Generálny riaditeľ VšZP Richard Strapko predstavuje nový benefitný program pre verných aj nových poistencov a vysvetľuje prečo VšZP bude komunikovať na svojich poistencov vždy férovo. „Som presvedčený, že jediným dôvodom na zmenu zdravotnej poisťovne by mala byť férová súťaž medzi konkurentami a rozhodne nie provízie pre poisťovacích maklérov. Trvám na tom, že financie určené na odmeny poistných maklérov by mali zostať v systéme verejného zdravotného poistenia a zdravotné poisťovne by o priazeň poistencov mali „zabojovať“ kvalitnými službami.“

25.08.2020 Čítať viac

Upozorňujeme na pochybné a zavádzajúce porovnávania zdravotných poisťovní

Pozor na pokračujúce nekalé prepoisťovacie praktiky! Tentokrát sa na internete objavilo pochybné porovnávanie benefitov na stránke asisto.sk, ktoré klamlivo informuje poistencov o výhodách a benefitoch zdravotných poisťovní.

24.08.2020 Čítať viac

Nový projekt VšZP zvýši komfort liečby pacientov s diabetom

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) považuje starostlivosť o poistencov s diagnózou diabetes mellitus za jednu zo svojich priorít. V rámci komplexnej starostlivosti o týchto poistencov prichádza s novinkou, ktorá zvýši komfort, bezpečnosť a dostupnosť ich liečby.

19.08.2020 Čítať viac

 

 

MENU:

Nachádzate sa tu: Úvod Novinky

Zobraziť najnovšie


Pokračuj v čítaní alebo preskoč na menu. Ďalšie možnosti: Začiatok stránky; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.


PÄTIČKA:

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. OK

 

Koniec stránky.