Adresa vszp

[Zobrazuje sa optimalizovaná verzia stránky pre slabo vidiacich alebo špecializované či staršie prehliadače.] Prejsť na grafickú verziu...


Začiatok stránky, titulka:

Novinky


Pokračuj v čítaní alebo preskoč na menu. Ďalšie možnosti: Začiatok stránky; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.


Pokračovanie obsahu:

Zmena stránkových a pokladničných hodín v období 2. 3. 2021 do odvolania

Dovoľujeme si vás informovať, že v súvislosti so šírením koronavírusu budú všetky pobočky VšZP v období od 2. 3. 2021 do odvolania zatvorené.

01.03.2021 Čítať viac

Zatvárame klientské centrá v Handlovej, Kolárove, vo Veľkých Kapušanoch a v Giraltovciach

Dovoľujeme si Vás informovať, že na základe prísne stanovených parametrov a detailne spracovaných údajov, ako je napríklad dostupnosť, frekvencia návštevnosti klientov, veľkosť spádovej oblasti, konkurenčná analýza, ako aj vzdialenosti jednotlivých pobočiek, budú od 1. 3. 2021 zrušené klientske centrá v Giraltovciach, Veľkých Kapušanoch, Kolárove a v Handlovej.

01.03.2021 Čítať viac

Záujem o vyšetrenie protilátok na nový koronavírus stúpol až trojnásobne

V decembri a v januári zaznamenala Všeobecná zdravotná poisťovňa vo vykázanej zdravotnej starostlivosti nárast výkonov na vyšetrenie protilátok na nový koronavírus o takmer 300 %. Výsledok tohto vyšetrenia však vo veľkej väčšine prípadov nemá medicínsky významnú výpovednú hodnotu.

01.03.2021 Čítať viac

Aktualizácia Verejného prísľubu VšZP poskytovateľom zdravotnej starostlivosti

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. v súvislosti s pandémiou ochorenia Covid-19 vydáva poskytovateľom zdravotnej starostlivosti aktualizovaný verejný prísľub, ktorý nahrádza ostatný verejný prísľub.

26.02.2021 Čítať viac

Všeobecná zdravotná poisťovňa sa zapája do informačnej kampane #ZaočkujemSa

Informačná kampaň Zaočkujem sa vznikla v rámci iniciatív Kto pomôže Slovensku (KPS) a Veda pomáha. Kampaň prináša verejnosti overené informácie o téme očkovania proti ochoreniu COVID-19 a pomáha tak bežným ľuďom zorientovať sa v problematike vakcinácie.

24.02.2021 Čítať viac

VšZP aktívne podporuje očkovanie proti COVID-19. V januári ho podstúpilo viac ako 65-tisíc jej poistencov, výrazne viac žien

Už takmer rok žijeme v zajatí pandémie. Situácia je naďalej mimoriadne vážna. Komplexný liek na COVID-19 neexistuje a dostupné lieky dokážu bojovať len s jeho príznakmi a dôsledkami. Všeobecná zdravotná poisťovňa preto podporuje očkovanie, ako v súčasnosti jediný účinný spôsob ochrany zdravia a životov.

24.02.2021 Čítať viac

VšZP preplatí malej Eliške najdrahší liek na svete

Zolgensma je najdrahší liek na svete, ktorý sa používa na liečbu detí so spinálnou svalovou atrofiou. O jeho aplikáciu malo záujem už niekoľko detí na Slovensku. Medzi nimi je aj naša malá poistenka Eliška s touto krutou diagnózou.

22.02.2021 Čítať viac

Extra zľava na vitamíny Naturevia pre našich poistencov.

Získajte 25% zľavu na vitamíny podporujúce imunitu od firmy Naturevia. Akcia platí len do 7.3.2021, preto neváhajte a využite túto ponuku.

22.02.2021 Čítať viac

Preukaz poistenca už netreba mať pri sebe, postačí aj mobilná aplikácia

Zabudli ste si doma svoj preukaz poistenca, alebo vám zatiaľ nebol fyzicky vydaný a nemáte občiansky preukaz s elektronickým čipom? Nevadí. Od 1. januára sa rozšírili možnosti poistencov pri preukazovaní sa pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti na Slovensku. Ak preukaz poistenca nemáte pri sebe, v prípade potreby sa stačí preukázať aj jeho zobrazením v mobilnej aplikácii Všeobecnej zdravotnej poisťovne.

19.02.2021 Čítať viac

Technologická odstávka ePobočky 21.2.2021 v čase od 7.00 do 22.00 hod.

Vážení klienti,
v nedeľu 21.2.2021 v čase od 7.00 do 22.00 hod. bude v systéme prebiehať technologická zmena. Niektoré funkcie nebudú dostupné. Za prípadné obmedzenia a s tým spojené nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.
Vaša VšZP.

16.02.2021 Čítať viac

 

 

MENU:

Nachádzate sa tu: Úvod Novinky

Zobraziť najnovšie


Pokračuj v čítaní alebo preskoč na menu. Ďalšie možnosti: Začiatok stránky; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.


PÄTIČKA:

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. OK

 

Koniec stránky.