Adresa vszp

[Zobrazuje sa optimalizovaná verzia stránky pre slabo vidiacich alebo špecializované či staršie prehliadače.] Prejsť na grafickú verziu...


Začiatok stránky, titulka:

Novinky


Pokračuj v čítaní alebo preskoč na menu. Ďalšie možnosti: Začiatok stránky; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.


Pokračovanie obsahu:

VšZP začala posielať výsledky ročného zúčtovania za rok 2021

Všeobecná zdravotná poisťovňa začala prvým klientom posielať výsledky ročného zúčtovania zdravotného poistenia za rok 2021. Ročné zúčtovanie vykoná VšZP podľa zákona viac ako 503-tisíc poistencom. Prvých 90-tisíc výsledkov dostanú fyzické osoby a prioritne sa doručia prostredníctvom Ústredného portálu verejnej správy do elektronických schránok aktivovaných na doručovanie.

28.06.2022 Čítať viac

Na pobočkách VšZP od 1. júla zavádzame bezhotovostné platby

VšZP sa uberá modernou, digitálnou a v týchto pandemických časoch aj bezpečnou cestou. V snahe prinášať našim poistencom kvalitný a profesionálny servis preto od 1. júla 2022 rušíme na väčšine pobočiek platby v hotovosti, čo zároveň prispeje k rýchlejšiemu vybaveniu ich potrieb.

24.06.2022 Čítať viac

Najviac úrazov v lete hrozí deťom, ktoré rodičia považujú už za samostatné

Leto je čas zvýšenej pohybovej aktivity u všetkých vekových skupín. Letné mesiace sa preto aj v prípade detí spájajú s vyšším rizikom úrazov a zranení. Najohrozenejšie sú tie, ktoré rodičia ponechávajú bez dozoru v presvedčení, že sú už dostatočne samostatné a opatrné. Zvyčajne ide o deti vo veku 9 až 10 rokov.

23.06.2022 Čítať viac

Neplodnosť je problém tak mužov, ako aj žien

V posledných rokoch sa ukazuje, že počať dieťa prirodzeným spôsobom je problematické pre čoraz viac párov. Pod príčiny neplodnosti sa môže podpísať nezdravý spôsob života, fajčenie, alkohol, málo pohybu, ale aj nadmerná záťaž a stres. Problém neplodnosti sa týka rovnako mužov ako aj žien.

17.06.2022 Čítať viac

Nedostupnosť aktivácie mobilnej aplikácie prostredníctvom tvárovej biometrie

Dovoľujeme si informovať vás, že v súvislosti s technickými prácami v infraštruktúre informačných systémov Ministerstva vnútra Slovenskej republiky môže dôjsť k nedostupnosti služby na overovanie dokladov totožnosti, a to v termíne 20. júna 2022 medzi 17:00 a 19:00 hod.. Z uvedeného dôvodu je možné, že aktivácia mobilnej aplikácie VšZP prostredníctvom tvárovej biometrie bude nedostupná.

17.06.2022 Čítať viac

Odstávka pevnej linky

Oznamujeme vám, že v čase od 17.6.2022(piatok) 17:00 do 19.6.2022(nedeľa) 20:00, z dôvodu technologických prác na telefónnej ústredni bude obmedzená dovolateľnosť na pevnú telefónnu linku a z pevnej telefónnej linky VšZP.

16.06.2022 Čítať viac

Cestovná lekárnička by nemala chýbať na žiadnej dovolenke

Výlety či letné dovolenky sa často neobídu bez odrenín, štípancov či spálenej pokožky. Na každej ceste by mala byť preto neoddeliteľnou súčasťou batožiny aj cestovná lekárnička, ktorá pomôže zmierniť nečakané nepríjemnosti. Pri jej príprave treba myslieť na to, že lieky pre dospelých nie sú vhodné pre deti, ale aj na to, že niektoré gély a masti môžu v kombinácii so slnkom vyvolať alergickú reakciu.

10.06.2022 Čítať viac

Od vypuknutia vojny na Ukrajine sme ošetrili stovky utečencov

Najčastejšími problémami, pre ktoré utečenci z Ukrajiny od začiatku konfliktu vyhľadali lekársku starostlivosť na Slovensku boli choroby obehovej sústavy, išlo o 790 pacientov. Druhým najčastejším dôvodom boli nádory, pre ktoré sa na lekára obrátilo 259 pacientov.

10.06.2022 Čítať viac

Kombinácia EPZP a komerčného poistenia zabezpečí najlepšie krytie na cestách v zahraničí

Čerpanie zdravotnej starostlivosti v zahraničí od júna do augusta 2021 využilo 3 061 poistencov Všeobecnej zdravotnej poisťovne (VšZP). Išlo najmä o lekárske ošetrenia, úhradu liekov či hospitalizácie. Keďže zdravotné problémy sa poistencom nevyhýbajú ani na dovolenke, za hranicami našej krajiny je potrebné mať pri sebe Európsky preukaz zdravotného poistenia.

07.06.2022 Čítať viac

Nedostupnosť call centra dňa 10.6.2022

Oznamujeme vám, že call centrum Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a.s. bude dňa 10. 6. 2022 z prevádzkových príčin nedostupné.

06.06.2022 Čítať viac

 

 

MENU:

Nachádzate sa tu: Úvod Novinky

Zobraziť najnovšie


Pokračuj v čítaní alebo preskoč na menu. Ďalšie možnosti: Začiatok stránky; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.


PÄTIČKA:

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. OK

 

Koniec stránky.