Adresa vszp

[Zobrazuje sa optimalizovaná verzia stránky pre slabo vidiacich alebo špecializované či staršie prehliadače.] Prejsť na grafickú verziu...


Začiatok stránky, titulka:

Novinky


Pokračuj v čítaní alebo preskoč na menu. Ďalšie možnosti: Začiatok stránky; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.


Pokračovanie obsahu:

VšZP pomáha seniorom aj v čase pandémie

Slovensko už niekoľko mesiacov bojuje s pandémiou nového koronavírusu. V týchto ťažkých časoch sú najviac ohrození a zasiahnutí nebezpečnou pandémiou naši seniori. Všeobecná zdravotná poisťovňa sa im preto aj v tejto mimoriadne náročnej situácií snaží neustále pomáhať a stala sa dôležitou súčasťou projektu Senior boxov, ktoré prináša Ošetrovateľské centrum a Slnečný dom v Humennom.

20.11.2020 Čítať viac

Objednajte sa do našej pobočky online

Vážení klienti,
v súvislosti s ochorením COVID-19, ktoré zapríčiňuje koronavírus, platia aj naďalej na všetkých našich pobočkách sprísnené hygienické opatrenia a obmedzenie počtu klientov.
Vyhnite sa zbytočnému čakaniu a využite našu službu „Objednanie do pobočky VšZP online“ na vybraných klientskych miestach. Stačí si len vybrať miesto a čas stretnutia, ktoré bude rezervované pre Vašu návštevu.

18.11.2020 Čítať viac

Zmeny v module eRecept – vypnutie protokolu TLS 1.1

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) oznamuje poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, že s účinnosťou od 01. 12. 2020 vypína protokol TLS 1.1.

13.11.2020 Čítať viac

Súťaž na predaj nehnuteľného majetku VšZP v Banskej Bystrici

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s., Panónska cesta 2, 851 04 Bratislava – mestská časť Petržalka, vyhlasuje OBCHODNÚ VEREJNÚ SÚŤAŽ podľa § 281 a nasl. Obchodného zákonníka na predaj nehnuteľného majetku, ktorého je výlučným vlastníkom. Predmetom predaja sú budova a pozemky na Hornej ulici č. 26 v Banskej Bystrici, LV 5349.

12.11.2020 Čítať viac

100 dní vo funkcii vedúcej odboru marketingu a komunikácie VšZP

V aktuálnom čísle odborného magazínu Strategie vyšiel rozhovor, v ktorom vyspovedali Dominiku Šulkovú, vedúcu marketingu a komunikácie vo VšZP. Redakcia mesačníka považuje zmeny, ktoré sú v rámci marketingu a komunikácie VšZP viditeľné, dokonca až prelomové, a preto sa rozhodli venovať nám pravidelnú rubriku 100 dní vo funkcii. Nielen o tvorbe našej kampane, svojich kolegoch, ale aj o inšpiráciách vo veľkých značkách povedala Dominika viac pre magazín Stratégie, ktorý sa venuje témam marketingu a komunikácie.

04.11.2020 Čítať viac

VšZP obmedzuje vybavovanie klientov na kontaktných miestach v ohrozených okresoch - aktualizované

Vážení klienti, oznamujeme vám, že v súvislosti so zhoršenou epidemiologickou situáciou zatvárame od 26.10.2020 až do odvolania naše kontaktné miesta v ohrozených okresoch. Pri vstupoch do zatvorených kontaktných miest sme pre vás umiestnili viditeľne označené schránky, do ktorých môžete vložiť doklady na odovzdanie alebo vybavenie.

04.11.2020 Čítať viac

Posun termínu na vykonanie ročného zúčtovania poistného za rok 2019

Novelou zákona o zdravotnom poistení sa posunul termín na vykonanie ročného zúčtovania poistného za rok 2019 na 31. 12. 2020. Dôvodom je zmena termínu na podávanie daňových priznaní za rok 2019.

02.11.2020 Čítať viac

Aktualizácia Verejného prísľubu VšZP poskytovateľom zdravotnej starostlivosti

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. v súvislosti s pandémiou ochorenia Covid-19 vydáva poskytovateľom zdravotnej starostlivosti aktualizovaný verejný prísľub, ktorý nahrádza ostatný verejný prísľub.

01.11.2020 Čítať viac

Celoplošné testovanie – vznik oznamovacích povinností pre zamestnancov a zamestnávateľov

V zmysle celoplošného testovania na COVID-19 môžu pre zamestnávateľov a zamestnancov vzniknúť povinnosti voči zdravotnej poisťovni. Ak sa zamestnanec dohodne so zamestnávateľom na čerpaní neplateného voľna, zamestnávateľ sa v období čerpania neplateného voľna nepovažuje za platiteľa poistného pre zamestnanca.

30.10.2020 Čítať viac

„Tanier diabetika“ prináša moderné stravovacie schémy a zvyšuje kvalitu života

Všeobecná zdravotná poisťovňa prichádza s ďalšou novinkou, ktorá zvýši komfort a kvalitu liečby diabetikov. Po nedávnom zazmluvnení 22 ambulancií, v ktorých získajú lepšiu geografickú dostupnosť k jednému z najmodernejších spôsobov liečby cukrovky – k využívaniu inzulínovej pumpy, ponúka diabetikom ďalšiu konkrétnu podporu.

27.10.2020 Čítať viac

 

 

MENU:

Nachádzate sa tu: Úvod Novinky

Zobraziť najnovšie


Pokračuj v čítaní alebo preskoč na menu. Ďalšie možnosti: Začiatok stránky; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.


PÄTIČKA:

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. OK

 

Koniec stránky.