Adresa vszp

[Zobrazuje sa optimalizovaná verzia stránky pre slabo vidiacich alebo špecializované či staršie prehliadače.] Prejsť na grafickú verziu...


Začiatok stránky, titulka:

Novinky


Pokračuj v čítaní alebo preskoč na menu. Ďalšie možnosti: Začiatok stránky; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.


Pokračovanie obsahu:

Pobočka v Čadci začne od 1. júla 2020 opäť fungovať v obmedzenom režime

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) informuje, že až do odvolania obmedzuje prevádzku vo svojej pobočke v Čadci. Z dôvodu zhoršenia epidemiologickej situácie v tejto časti Slovenska sa na odporúčanie okresného krízového štábu skracujú stránkové hodiny.

01.07.2020 Čítať viac

Pri nastavovaní inovatívnej onkologickej liečby na mieru pomôže poistencom VšZP špičková diagnostika

Najväčšia zdravotná poisťovňa sa dohodla so špičkovým pracoviskom na Slovensku, Martinským bioptickým centrom, s. r. o., na spolupráci, z ktorej budú profitovať onkologickí pacienti poistení vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni.

01.07.2020 Čítať viac

Verejný prísľub VšZP poskytovateľom všeobecnej a špecializovanej ambulantnej starostlivosti

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) v súvislosti s pandémiou ochorenia Covid-19 vydáva s účinnosťou od 1.7.2020 poskytovateľom všeobecnej a špecializovanej ambulantnej starostlivosti aktualizovaný verejný prísľub, ktorý nahrádza ostatný verejný prísľub.

30.06.2020 Čítať viac

Zmeny v module eRecept – vypnutie protokolu TLS 1.0

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) oznamuje poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, že s účinnosťou od 15. 7. 2020 vypína protokol TLS 1.0.

30.06.2020 Čítať viac

VšZP už posiela klientom výsledky ročného zúčtovania za rok 2019

Všeobecná zdravotná poisťovňa už začala posielať klientom výsledky ročného zúčtovania zdravotného poistenia za rok 2019.

24.06.2020 Čítať viac

Pozor na podvodníkov, zamestnanci VšZP klientov v domácnostiach nenavštevujú

Všeobecná zdravotná poisťovňa v súvislosti so zasielaním výziev na úhradu nedoplatkov informuje, že klienti môžu dlžné sumy na poistnom zaplatiť tak ako doteraz.

22.06.2020 Čítať viac

VšZP upozorňuje na potrebu aktualizácie služby eRecept

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) upozorňuje poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, že dňa 26. 6. 2020 dôjde k dlhodobo plánovanému vypnutiu služieb eReceptu verzie v3.

19.06.2020 Čítať viac

Jednoznačný medicínsky benefit je pre VšZP kľúčový aj v prevencii koronavírusu

Všeobecná zdravotná poisťovňa odporúča svojim poistencom, aby aj po zrušení núdzového stavu dodržiavali hygienické opatrenia v rámci prevencie proti novému koronavírusu.

18.06.2020 Čítať viac

VšZP sa dohodla s ANS na financovaní zdravotnej starostlivosti pre svojich poistencov

Všeobecná zdravotná poisťovňa sa dnes dohodla s Asociáciou nemocníc Slovenska (ANS) na podmienkach financovania zdravotnej starostlivosti od 1. 7. 2020.

16.06.2020 Čítať viac

VšZP musí fungovať efektívne v prospech pacientov

Vedenie Všeobecnej zdravotnej poisťovne intenzívne hľadá možnosti, ako zlepšiť služby poistencom a ďalej zvyšovať kvalitu ich liečby. Podmienkou na dosiahnutie tohto cieľa je efektívne fungovanie VšZP, ktoré predpokladá nový spôsob riadenia.

15.06.2020 Čítať viac

 

 

MENU:

Nachádzate sa tu: Úvod Novinky

Zobraziť najnovšie


Pokračuj v čítaní alebo preskoč na menu. Ďalšie možnosti: Začiatok stránky; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.


PÄTIČKA:

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. OK

 

Koniec stránky.