Preskočiť na obsah

Formulár - flexibilný ordinačný čas

V prípade, že poskytovateľ zdravotnej starostlivosti má s VšZP uzatvorenú zmluvu o poskytovaní zdravotnej starostlivost, súčaťou ktorej je hodnotiaci parameter týkajúci sa "flexibilného ordinačného času", je pre správne vyhodnotenie tohto parametra potrebné zaslať vyplnený Formulár - flexibilný ordinačný čas.

Pre správne vyhodnotenie parametra "Ordinačný čas" poskytovateľ dokladuje Formulár - flexibilný ordinačný čas vždy k 1.3., 1.6., 1.9. a 1.12. príslušného kalendárneho roka. V prípade, že poskytovateľ formulár poisťovni už raz dokladuje a v uvedených údajoch nedochádza k zmenám, poskytovateľ v budúcnosti už poisťovni formulár nemusí dokladovať.  

Pokyny pre vyplnenie formulára sú uvedené v komentároch k jednotlivým údajom. Pre ideálne zobrazenie a pracovanie s formulárom je potrebné tento formulár otvárať použitím programu Adobe Reader. Každý vyplnený elektronický formulár je zároveň potrebné pomenovať 12-miestnym kódom ambulancie a podpísaný scan zaslať na nasledovnú emailovú adresu príslušnej krajskej pobočky:

KP Bratislava: sas_vas_ba@vszp.sk
KP Trnava: sas_vas_tt@vszp.sk
KP Trenčín: sas_vas_tn@vszp.sk
KP Nitra: sas_vas_nr@vszp.sk
KP Banská Bystrica: sas_vas_bb@vszp.sk
KP Žilina: sas_vas_za@vszp.sk
KP Prešov: sas_vas_po@vszp.sk
KP Košice: sas_vas_ke@vszp.sk

Formulár musí byť vyplnený za každé miesto výkonu činnosti.

Dokumenty na stiahnutie:

Formát pdf Formulár - flexibilný ordinačný čas [727,37 kB]
Hore
Infolinka 0850 003 003

Váš prehliadač je zastaralý.

Aktualizujte si svoj prehliadač na najnovšiu verziu. Vďaka tejto aktualizácii si budete môcť prehliadať web stránku Všeobecnej zdravotnej poisťovne, ako aj všetky ďalšie web stránky, podstatne komfortnejšie a bez problémov s ich správnym zobrazením.

Pre inštaláciu niektorého z moderných prehliadačov si vyberte z nasledovnej ponuky:

Pokračovať bez aktualizácie
© 2005-2017 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, a. s.