Logo - Všeobecná zdravotná poisťovňa Štvorcové logo - Všeobecná zdravotná poisťovňa

Prepoistiť sa

S nami budete mať zdravie vždy po ruke. Vyplňte prihlášku a všetko ostatné nechajte na nás.

Chcem sa prepoistiť

Odber noviniek

Novinky z oblasti zdravotného poistenia, informácie o zmenách zákonov, výhodách a zľavách pre poistencov, vyplňte, prosím, registračný formulár.

Stanovisko k výsledku rokovaní VšZP s Detskou fakultnou nemocnicou v Košiciach

04.07.2023

VšZP a DFN KE sa dohodli na úprave zmluvných podmienok a na pokračovaní zmluvného vzťahu na nasledujúcich 12 mesiacov. Našich poistencov ubezpečujeme, že v DFN v KE budú mať od 5. 7. 2023 i naďalej plne zabezpečenú a hradenú zdravotnú starostlivosť. Pacienti, ktorí v DFN KE už majú naplánované výkony a vyšetrenia, ich budú môcť absolvovať v dohodnutých termínoch.

VšZP už na konci júna, aj v zmysle odporúčaní ÚDZS, ponúkla DFN výrazné navýšenie úhrad oproti roku 2022. V záujme našich poistencov sme urobili všetko pre to, aby došlo k dohode a k pokračovaniu zmluvného vzťahu. 

Pacienti, ktorým DFN Košice zrušila termín na ambulantné vyšetrenie, musia požiadať o pridelenie nových termínov na poskytnutie plánovanej zdravotnej starostlivosti.

Najnovšie správy

 • VšZP a Slovenský olympijský a športový výbor spojili sily na podporu prevencie a športu

  18.07.2024

  Spolupráca pri organizovaní športových podujatí, podpora mladých talentov, workshopy a semináre pre športovcov i verejnosť, ale aj vzájomná výmena dát a kooperácia v oblasti výskumu. Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) a Slovenský olympijský a športový výbor (SOŠV) podpísali memorandum o spolupráci. Cieľom je užšia spolupráca v oblasti podpory prevencie a zdravého životného štýlu a tiež pri rozvoji slovenského športu.

  Čítajte viac

 • Riziko úrazu u detí počas letných mesiacov rastie

  15.07.2024

  Prázdniny, pekné počasie či experimentovanie sa pravidelne podpisujú pod každoročný vzrastajúci trend úrazovosti u detí počas leta. Ten eviduje aj Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR, ktoré vysiela záchranárov k deťom tradične viac ako v iných mesiacoch v roku. Od júna do septembra 2023 uskutočnili záchranári 8 172 výjazdov k detským pacientom s rôznymi zdravotnými ťažkosťami.

  Čítajte viac

Všetky správy