Balíček pre novorodencov plný prekvapení

Každý nový život je dar, ktorý si zaslúži najväčšiu úctu. My ju prejavujeme prakticky podporou projektu zameraného na starostlivosť o mamičky a ich bábätká. Vo väčšine pôrodníc na Slovensku dostanú mamičky zdarma darčekový kufrík.

Nájdu v ňom rôzne užitočné veci, ktoré sa im zídu pri napĺňaní nového životného poslania, napríklad kozmetiku pre mamičky a detičky, ale aj zubný preukaz dieťaťa s praktickými radami a návodmi, ako sa starať o ústnu dutinu svojho dieťatka, plagát s psychosomatickým vývojom dieťaťa do 18 mesiacov či užitočnú samolepku Dieťa v aute.

V kufríku sa tiež nachádza dojčenská voda, krém na zapareniny, plienky, mydlo určené na starostlivosť o detskú pokožku, vlhčené obrúsky, ale aj čaj určený pre dojčiace mamičky. Pomôcť vám môže odborná publikácia s obsahom od odborníkov z oblasti pediatrie, psychológie, gynekológie, zdravej výživy, ktorá je zastrešená hlavným odborníkom Ministerstva zdravotníctva.

V kufríku, samozrejme, nechýba gratulácia a spolu s ňou informácie o zdravotnom poistení a prihláška do VšZP, aby zdravie dieťatka bolo už od narodenia v dobrých rukách. 

Zaujal Vás tento benefit? Povedzte o ňom svojim známym.

Ďalšie podobné benefity

Staňte sa naším poistencom

Pridajte sa k nám a získajte všetky benefity.

Chcem sa poistiť

2862179 +poistených osôb

10000 +zazmluvnených doktorov

92 %spokojných klientov v pobočkách

Nezmeškajte nové benefity

Prihláste sa na odber noviniek