Preskočiť na obsah

Deň narcisov je v tomto roku výnimočný. 15. apríla 2011 sa totiž uskutoční jubilejný 15. ročník tejto známej zbierky. Tento deň bude výnimočný aj pre VšZP, ktorá prijala ponuku Ligy proti rakovine stať sa jedným z partnerov tohtoročného Dňa narcisov.

 

V rámci partnerskej spolupráce budú pokladničky Ligy proti rakovine umiestnené aj vo všetkých krajských a okresných pobočkách VšZP na celom Slovensku, takže zbierku môžete podporiť nielen tradične v uliciach miest a obcí, kde vám budú žlté kvietky ponúkať stovky dobrovoľníkov LPR, ale aj v pobočkách VšZP.

 

Deň narcisov môžete podporiť:

  • dobrovoľným finančným príspevkom na účet zbierky č. 2629740400/1100
  • darovaním dobrovoľného finančného príspevku do pokladničiek priamo v deň zbierky 15. apríla 2011
  • zaslaním prázdnej SMS* na číslo 848 v sieti všetkých mobilných operátorov v termíne od 4. do 18. apríla 2011.

* Cena 1 SMS je 2 €. Operátori odvedú na zbierku celú túto sumu a samotné zaslanie SMS zákazníkovi nespoplatňujú.

 

Súčasťou Dňa narcisov sú aj rôzne sprievodné aktivity. V tomto roku je to Ďakovný koncert Dňa narcisov - outdoorový koncert, ktorý bude 15. apríla 2011 na námestí pred Euroveou v Bratislave. Jeho cieľom je poďakovať sa verejnosti za dlhoročnú podporu a dôveru Lige proti rakovine, vďaka ktorej môže realizovať všetky projekty a programy pre onkologických pacientov. Viac na www.lpr.sk

 

V krehkosti žltého kvietka, jedného zo symbolov prebúdzajúcej sa jari a nového života je ukrytá sila našej ľudskosti. Dokážme ju aj počas jubilejného 15. ročníka Dňa narcisov 15. apríla 2011. Darujme iným aj sami sebe nádej a pocit istoty, že v ťažkom období života nie je nikto sám...

 

Kontaktné miesta

Buďte informovaní

preventivne.sk

preventivne.sk

Novinky z medicíny, poradňa, testy, zdravé recepty.

Prečítať
Infolinka 0850 003 003

Váš prehliadač je zastaralý.

Aktualizujte si svoj prehliadač na najnovšiu verziu. Vďaka tejto aktualizácii si budete môcť prehliadať web stránku Všeobecnej zdravotnej poisťovne, ako aj všetky ďalšie web stránky, podstatne komfortnejšie a bez problémov s ich správnym zobrazením.

Pre inštaláciu niektorého z moderných prehliadačov si vyberte z nasledovnej ponuky:

Pokračovať bez aktualizácie
© 2005-2017 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, a. s.